Spółka “Burbuliukas ir Co”, swą historię liczy od roku 1995.  Od samego początku głównym priorytetem przedsiębiorstwa była troska, aby każdy wyrób był najwyższej jakości. W dniu dzisiejszym jest to dynamicznie rozwijające się i z dnia na dzień rosnące przedsiębiorstwo. Głównym naszym celem jest tworzenie wyrobów, przeznaczonych dla każdego, pragnącego żyć zdrowo.

Naszym mottem jest: „Człowiek – to ponad 2/3 woda, jej wysoka jakość jest załogiem zdrowia”. Jeżeli wodę w naszym organizmie utrzymamy niezanieczyszczoną to będziemy mogli się cieszyć zdrowiem całego ciała, przez długie lata. Jesteśmy na 100 % pewni, że najbardziej odpowiednią wodą do picia jest zjonizowana woda alkaliczna, często też zwana zredukowaną wodą antyoksydacyjną, albo po prostu wodą żywą.

Woda zjonizowana alkaliczna jest naturalnym antyoksydantem, bogata w minerały alkaliczne, lekko wchłaniana, mocno nawilżająca organizm. Zebraną wiedzę na temat tego, jaka musi być woda pitna, używamy do ciągłej optymizacji produkowanych przez nas jonizatorów wody.

Zapalenie i chęć trzech ludzi sprzed prawie 20 lat doprowadziło do stworzenia i wyprodukowania pierwszych jonizatorów wody PTV. W ciągu następnych lat urządzenia były ciągle rozwijane i poprawiane; stały się bardziej zaawansowane, niezawodne i proste w użyciu. W roku 2010 został stworzony nowy „inteligentny” jonizator wody „aQuator“. W jonizatorze wody aQuator Silver została zebrana cała nasza wiedza na temat tego, jaką wodę powinniśmy pić.

W ofercie przedsiębiorstwa ukazują się jedynie jakościowe produkty, które zostały ocenione nie tylko na rynkach litewskim i polskim, ale i w wielu innych krajach europejskich. Wszystkie produkowane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty CE.

Za osiągnięte wyniki w roku 2008 przedsiębiorstwo zostało mianowane najlepszym przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym w powiecie Poniewieskim.

Firma „Burbuliukas” była pionierem elektro-aktywacji chemicznej nie tylko na Litwie, ale i w Europie zachodniej. Możemy twierdzić i być dumni z tego, że mamy największe doświadczenie i kompetencję w tej sferze. Jedyni produkujemy opatentowane urządzenia, za pomocą, których można produkować wodę, o trzech różnych właściwościach: Alkaliczną, kwasową i srebrną.

W przedsiębiorstwie, w 2009 roku został wprowadzony system zarządzania jakości ISO:9001.

Dla nas jest ważny każdy klient. Nie mamy wątpliwości, że nasze jonizatory wody pomogą Państwu cieszyć się dobrym zdrowiem.

W Firmie są produkowane jonizatory wody aQuator mini w dwóch modyfikacjach i jonizatory wody aQuator w dwóch modyfikacjach. W pracy nasze priorytety to, jakość produkcji i praca oszczędzając zasoby naturalne. Jonizatory są produkowane z ekologicznych surowców, w których nie ma szkodliwych składników. Obudowa jonizatora jest produkowana według zasad i wymagań sanitarnych inspekcji produktów pokarmu i farmaceutyki. W produkcji elektrod są używane bardzo rzadkie metale obojętne. Anoda jest wytworzona z tytanu i pokryta mieszanką tlenków rutenu i irydu. Katoda jest wytworzona z nierdzewnej stali medycznej. Membrana półprzepuszczalna odpowiada wymaganiom, które są stawiane dla substancji używanych w procesie elektro-aktywacji chemicznej. W naszej produkcji nie ma ani jednego składnika, który szkodziłby środowisku, albo zdrowiu człowieka.

W roku 2018 nasze jonizatory aQuator otrzymały znak: „Produkt z atestem PZH” wydany przez Państwowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy zakład Higieny PZH. Certyfiakat ten potwierdza że użyte elementy do produkcji urządzeń są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a woda jonizowana wytworzona przez urządzenie spełnia wszelkie normy dopuszczajace do spożycia.

Urządzenia są oszczędne, przyjazne środowisku, odpowiadają wymaganiom ochrony przed elektrycznością. Kupując jonizator wody klient otrzymuje informację o tym, jak prawidłowo używać i nadzorować urządzenie. Okres gwarancyjny na wszystkie produkty – 24 miesiące