23-24 września 2018, we Francji, Lion odbyły się największe w Europie targi ekologicznych produktów spożywczych i napojów. Skupiają one szerokie spektrum nie tylko producentów, dostawców i partnerów biznesowych, lecz także użytkowników takiej produkcji. Wystawą duże zainteresowanie wykazują sklepy, importerzy, hurtownicy powiązani z sektorem zdrowego odżywiania. Mieliśmy okazję uczestniczyć w targach. Pozwala to rosnąć i poszukiwać nowych rynków zbytu, szerzyć wiedzę.

Dziękujemy wszystkim kto odwiedził targi.

Po raz pierwszy dostaliśmy zezwolenie na uczestnictwo w największych na świecie targach technologii wodnych aQuatech 2017 w Amsterdamie. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska w dniach 31 października 3 listopada.

1 kwietnia o godzinie 9.30 w katowickim Spodku odbyła się konferencja Wiosna zdrowia. Biorąc aktywny udział w promowaniu zdrowego stylu życia poprzez odpowiednie nawyki żywieniowe przedsiębiorstwo „Burbuliukas ir Co” zostało sponsorem tego eventu.  Zadziwiła nas ilość ludzi, lekarzy, naukowców uczestniczących w konferencji, otwartość na nowe idee, atmosfera, chęć wiedzy. Przez 2 dni konferencji nasze stoisko odwiedziło dobrych kilka tysięcy ludzi.

Więcej informacji na: www.wiosnazdrowia.pl

 

Zbieranie i analiza badań naukowych o wodzie zjonizowanej zawsze był naszym priorytetem. Uważając, że przedsiębiorstwo dojrzało do głębszej analizy badań naukowych w marcu 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Celemsą dokładne badanie właściwości wody zjonizowanej, poszukiwanie szerszych możliwości użycia w gospodarce, medycynie, propagowaniu zdrowia, a także polepszanie i modernizowanie produkowanych przez nas urządzeń.

7-9 października 2016 roku, największa arena „pod dachem“ w litwie przyjmowała 8 coroczną imprezę „Wybieraj produkt litewski 2016“. Akcenty eventu to:

  • Zwiększenie konkurencyjności wysokojakościowych litewskich produktów.
  • Prezentowanie produktów produkowanych na Litwie dla odbiorców krajowych i zagranicznych.
  • Zachęcania do wyboru produktów o najwyższej jakości, wyprodukowanych na litwie, w ten sposób zachęcając do rozwoju biznesu.

apdovanojimas prizas vytautas-kriove

Atmosfera na Biofach jest bardzo niezwyczajna. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla biznesu, powiązanego z sectorem żywienia organicznego, i zdrowej produkcji. Wydarzenie pozwalające się na zebranie się w jednym miejscu najbardziej ekologicznym producentom z całego świata. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w targach „Biofach-2016“.

22 – 25 września przedsiębiorstwo wystawiło swe produkty na targach „Berlin Vital“. Jonizator wody został przedstawiony dla entuzjastów zdrowego styla życia i sportowców. Export manager Vita Geniote z lokalnym partnerem nie tylko przedstawili produkcję, ale także częstowali wszystkich zjonizowaną wodą alkaliczną.

berlynas berlynas_2 berlynas_3

9 września rozpoczęły się warsztaty trwające 2 tygodnie. Temat był bardzo ważny – woda.

W czasie intensywnych warsztatów grupy studentów stworzyły projenty innowacyjnych produktów związanych z tematem uzdatniania wody. Studenci przedstawili swoje innowacyjne projekty, obejmując nie tylko design, lecz także rozwiązania techniczne

Praca ta dla studentów pozwoliła na pokazanie swych możliwości w praktyce, oraz ujawnieniu swych możliwości przed potencjalnymi pracodawcami. Dla przedsiębiorstwa „Burbuliukas & Co“ pozwoliło to zobaczyć na swój produkt świerzo, przez pryzmat osób bez uwczesnego nastawienia się. Także otrzymano wiele nowych myśli na temat rozwoju produktów.

20160909_124759-cropped 20160909_130248 20160909_121222 20160909_135436

W roku 2016 grupa pracująca nad odnowieniami jonizatorów odwiedziła największe na świecie targi AGD-RTV „IFA 2016“ w Berlinie. Na wystawie przeanalizowano tentencje rozwoju techniki domowej. Największe wrażenie robią technologie integrowane. Stało się jasne że IFA jest jedną z najbardziej zaawansowanych wystaw najnowszych trendów technologicznych.

Więcej informacji http://www.ifa-berlin.de/en/

berlin3 berlin2 berlin