Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani piciem zdrowej i czystej wody potrzebujecie jedynej rzeczy – mieć w domu jonizator wody aQuator Silver. Domowy jonizator wody aQuator Silver przeznaczony jest do produkcji zjonizowanej wody alkalicznej, kwasowej i srebrnej. Urządzeniem operuje się kilkoma przyciskami. Pojemność urządzenia – 3l. W kilka minut po nalaniu wody do jonizatora, w oddzielnych naczyniach otrzymacie 2,3 l zjonizowanej wody alkalicznej i 0,7 litra zjonizowanej wody kwasowej o wybranych parametrach. Po włożeniu elektrody srebrnej otrzymacie Państwo 3l wody srebrnej.

Żyć zdrowo jest naprawdę prosto, mając w domu jonizator wody nowej generacji – aQuator Silver. Jonizator wody aQuator Silver to nowoczesne, niezawodne urządzenie. Niemający analogów system kontroli parametrów pH i ORP pozwala otrzymywać wodę zjonizowaną o parametrach dokładnie takich, jakie zostały wybrane. Jonizator nie wprost jonizuje wodę, ale też określa czy woda jest odpowiednia do jonizacji. Dzięki najnowszym algorytmom sam ustala czas pracy w celu otrzymania parametrów odpowiadających wymogom użytkownika.

Urządzenie, zanim trafi do sieci sprzedaży, przechodzi kilkustopniowy system kontroli jakości. Certyfikowany specjalista, w procesie produkcji, kilkakrotnie sprawdza niezawodność urządzenia, co do minimum zmniejsza możliwość, że klient otrzyma jonizator, który będzie miał jakieś, nawet minimalne wady.

Jedynie dystrybutorzy posiadający wiedzę o jonizatorze i odpowiednie warunki do przechowywania produkcji mają zezwolenie na sprzedaż naszej produkcji.

W jonizatorze wody aQuator w tym samym czasie produkuje się zjonizowana woda alkaliczna i zjonizowana woda kwasowa. W kilka minut po nalaniu do jonizatora zwykłej wody z kranu w oddzielnych naczyniach wytwarza się zjonizowana woda alkaliczna i zjonizowana woda kwasowa. Urządzeniem intuitywnie operuje się za pomocą kilku przycisków na pokrywie. Po zakończeniu się jonizacji wystarczy zdjąć pokrywę z elektrodami. Powstaje nowoczesny dzbanek, który można po prostu zanieść na stół do użycia.

Pojemność urządzenia daje możliwość oszczędzać czas. Cechą mocno wyróżniającą jonizatory aQuator pomiędzy podobnymi urządzeniami jest szeroki spektrum pH; od pH 2,4 do pH 11,0. Użytkownik jest wolny do wybrania pH, którego potrzebuje; nie musi wybierać pomiędzy kilkoma możliwymi wariantami. Efektywność pracy jonizatora zbadano w Centrum nauk fizycznych i biologicznych w Wilnie.

Pojemność 3 l

Gwarancja 24 miesiące.

 

Opis techniczny i instrukcja obsługi:

Instrukcja aQuator Silver