aQuator mini silver

Strona główna/aQuator mini silver
aQuator mini silver2018-05-23T09:19:18+02:00

Jonizator wody aQuators mini silver

 Jonizator wody aQuator mini silver urządzenie niemające analogu w Europie. Tym urządzeniem lekko i szybko wyprodukujecie wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową. Urządzenie ma dodatkową funkcję – wytwarza wodę srebrną. Jonizatorem operuje się za pomocą 4 przycisków kontroli timera. Wystarczy wybrać potrzebny czas elektrolizy i wcisnąć przycisk START. Po upływie wybranego czasu urządzenie daje sygnał dźwiękowy i wyłącza się automatycznie. Jednorazowo jonizatorem aQuator mini silver można wyprodukować 1,1 l zjonizowanej wody alkalicznej i 0,4 l zjonizowanej wody kwasowej. Chcąc wytworzyć 1,5 l wody srebrnej wystarczy kilka sekund. Jonizator wody aQuator mini silver urządzenie niemające analogu w Europie. Tym urządzeniem lekko i szybko wyprodukujecie wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową.
Jonizator wody aQuator mini silver urządzenie niemające analogu w Europie. Tym urządzeniem lekko i szybko wyprodukujecie wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową. Urządzenie ma dodatkową funkcję – wytwarza wodę srebrną. Jonizatorem operuje się za pomocą 4 przycisków kontroli timera. Wystarczy wybrać potrzebny czas elektrolizy i wcisnąć przycisk START. Po upływie wybranego czasu urządzenie daje sygnał dźwiękowy i wyłącza się automatycznie. Jednorazowo jonizatorem aQuator mini silver można wyprodukować 1,1 l zjonizowanej wody alkalicznej i 0,4 l zjonizowanej wody kwasowej. Chcąc wytworzyć 1,5 l wody srebrnej wystarczy kilka sekund. Jonizator wody PTV-KL urządzenie niemające analogu w Europie. Tym urządzeniem lekko i szybko wyprodukujecie wodę zjonizowaną alkaliczną i kwasową.

Urządzenie, zanim trafi do sieci sprzedaży, przechodzi kilkustopniowy system kontroli jakości. Certyfikowany specjalista, w procesie produkcji, kilkakrotnie sprawdza niezawodność urządzenia, co do minimum zmniejsza możliwość, że klient otrzyma jonizator, który będzie miał jakieś, nawet minimalne wady.

Domowy jonizator wody aQuator mini silver to kompaktowe, bezpieczne, efektywne, niezawodne urządzenie. Wystarczy nalać wody i ustawić czas. Już po kilku minutach otrzymacie Państwo najzdrowszą wodę ze zwykłej kranówki w swym domu.

Wartości pH i ORP są oparte o badania urządzenia przeprowadzone w CENTRUM NAUK FIZYCZNYCH I TECHNOLOGICZNYCH, z zastosowaniem wody wodociągowej o temperaturze 18 °C, przewodności 550 us /cm i pH równym 7,4. Wartości pH i ORP wody wytworzonej przez urządzenie mogą się różnić od podanych w tabeli ze względu na inne właściwości fizyczno-chemiczne stosowanej wody.

Gwarancja 24 miesiące.

Opis techniczny i instrukcja obsługi:

Instrukcja aQuator mini